Eğitim Videoları

 • Siteye Kayıt Olma ve Şifre Girme

  Siteye Kayıt Olma ve Şifre Girme

  Sitemize nasıl kayıt olacağınızı ve şifrenizi nasıl gireceğinizi bu filmi izleyerek öğrenebilirsiniz.
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 1.1 Sahne Seçimi

  1.1 Sahne Seçimi

  Program ilk açıldığında sabit bir sahne ile karşılaşırsınız. Sahneyi değiştirmek isterseniz,ekranın sol tarafında bulunan sahnelerden seçebilirsiniz.Sahneler "Yaşam Alanının" altında bulunur. Sahneler kategorize edilmiş halde ise "Kategori" menüsünden kategori seçin.Seçtiğiniz kategorinin altına,içerisinde bulunan sahneler gelecektir.Ekrana gelen sahnelerden,istediğiniz sahneyi seçebilirsiniz.
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 1.2 Desen Seçimi

  1.2 Desen Seçimi

  Model seçimi yaptıktan sonra,desenin model üzerindeki hangi parçaya uygulanacağını belirlemeniz gerekir.Bunun için desenin uygulanacağı parçayı fare yardımıyla seçin,seçilen parçanın etrafı yeşil ışık ile kaplanacaktır.Parçayı seçtiğinizde ekranın sol tarafına desenler gelecektir,buradan istediğiniz deseni seçebilirsiniz. Desen seçildiği zaman otomatik olarak modelin üzerindeki seçilen parçaya döşenir.Desenler kategorize edilmiş ise "Kategori" menüsünden desen kategorisi seçilir.Seçilen kategori altına desenler gelir.Ekrana gelen desenlerden istenilen desen seçilir.
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • 1.2 Model Seçimi

  1.2 Model Seçimi

  Ana menüden "Model" butonuna basın gelen sayfadan model seçimi yapın.Modeller kategorize edilmiş ise "Kategori" menüsünden kategori seçin. Seçtiğiniz kategorinin altına,içerisinde bulunan modeller gelecektir. Ekrana gelen modellerden, istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ
Yeşilova Mah. Barbaros Cad. No 29/1 Küçükçekmece İstanbul
Tel: +90 212 561 30 20 Fax: +90 212 561 30 15 Email: info@hometrend.com.tr