Kullanım Alanları

Öncelikle Türkçe ve İngilizce dışında başta Rusça olmak üzere Arnavutça,Sırpça olarak beş dilde dilde kullanım hizmeti veren Home Trend Designer her geçen gün yeni dünyalara açılmaya devam etmektedir.Home Trend Dsigner'da iki aşamalı kullanma seçeneği mevcuttur.İlk olarak basit bir kullanımı olan daha sonrasında gelişmiş kısımda komplike bir tasarım olgusunu içinde barındıran bu programın en önemli özelliği perdeleri kendi mekanlarınızda görebilmenizdir.

Kullanım sürecindeki zengin aksesuar seçenekleri dikkat çeken Home Trend Designer'i istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.Programı kullanmak için bilgisayarınıza yükleme yapmanıza gerek yok.İnternete bağlı olan herhangi bir bilgisayar ile programı kullanabirsiniz.

Kullanma aşamasındaki en zevkli işlem ise kendi kataloğunuzu hazırlayabilmenizdir.Home Trend Designer ile hazırlayacağınız tasarımlarla,zengin bir katalog oluşturarak müşterilerinize sunum yapabilirsiniz.Kısacası kendinizi programın akışına bırakmanız yeterlidir.Yeşilova Mah. Barbaros Cad. No 29/1 Küçükçekmece İstanbul
Tel: +90 212 561 30 20 Fax: +90 212 561 30 15 Email: info@hometrend.com.tr